Zaposlenje u Gomexu

Trenutno aktuelni oglasi:

Poslovođa za sledeća mesta:

Ada Beograd Ilandža Njegoševo Putinci Subotica Zrenjanin
Alibunar Bezdan Izbište Novi Kneževac Ravno Selo Tavankut
Bačka Palanka Botoš Jarkovac Novi Sad Ratkovo Titel
Bačka Topola Čelarevo Kanjiža Novo Orahovo Ruma Uljma
Bački Petrovac Čantavir Kikinda Obrenovac Rusko Selo Velika Greda
Bačko Gradište Čoka Klek Odžaci Šabac Velika Plana
Bajša Crepaja Kovačica Pačir Senta Veliko Gradište
Ban. Veliko Selo Crvenka Kupusina Padina Smederevo Višnjićevo (Srem)
Banatski Karlovac Debeljača Laćarak Pančevo Sombor Vladimirovac
Bečej Ečka Lazarevac Parage Sremska Mitrovica Vlajkovac
Bela Crkva Elemir Lokve Pavliš Starčevo Vrbas
Belo Blato Gospođinci Lovćenac Plandište Stari Žednik Vršac

Broj izvršilaca: više izvršilaca
Rok važenja oglasa: do popune

Potrebni uslovi za radno mesto:
SSS, VŠ ili VSS
Minimum jedna godina radnog iskustva na poziciji poslovođe maloprodajnog objekta, u oblasti trgovine robe široke potrošnje
Poznavanje rada na računaru (MS Office paket – Excel, Word)

Prodavac-kasir za sledeća mesta:

Ada Bezdan Ilandža Lovćenac Ravno Selo Telečka
Alibunar Botoš Inđija Njegoševo Ruma Uljma
Apatin Čantavir Irig Novi Kneževac Rumenka Velika Greda
Aradac Čelarevo Jarak Novi Sad Rusko Selo Velika Plana
Bačko Petrovo Selo Čenej Jarkovac Novo Orahovo Šabac Veliko Gradište
Bačka Palanka Čoka Kać Obrenovac Senta Višnjićevo (Srem)
Bačka Topola Čonoplja Kanjiža Odžaci Smederevo Vladimirovac
Bački Petrovac Crepaja Kikinda Omoljica Sombor Vlajkovac
Bajša Crvenka Kovačica Pačir Sremska Mitrovica Vojvoda Stepa
Ban. Veliko Selo Debeljača Krajišnik Padina Stara Pazova Vrbas
Banatski Karlovac Ečka Kupusina Pančevo Starčevo Vršac
Bečej Futog Laćarak Parage Stari Žednik Zmajevo
Bela Crkva Gospođinci Lazarevac Pavliš Subotica Zrenjanin
Beograd Horgoš Lazarevo Ratkovo Tavankut

Potrebni uslovi za radno mesto: SSS

Promoter proizvoda "Gomex" robne marke
Broj izvršilaca: 1 izvršilac

Opis posla:

Osnovna uloga promotera je da našim postojećem ili potencijalnim kupcima, saopšti prodajnu poruku u okviru naših objekata. Poruka koja se prenosi je vezana za kvalitet ili specificnost proizvoda koji se promoviše. Svrha prenošenja te poruke je uticaj na kupce, te njihovo eventualno pridobijanje, odnosno predstavljanje novog proizvoda potrošaču koji je inače korisnik proizvoda kompanije.

Odgovornosti promotera:

  • Pružanje potrebnih informacija kupcu vezanih za proizvod ili uslugu
  • Odlično poznavanje karakteristika proizvoda koji promoviše
  • Vođenje radnog naloga
  • Deljenje letaka na javnim mestima
  • Sačinjavanje izvestaja o rezultatima  promocije
  • Odgovornost za promotivni materijal

Uslovi za promotere:
  • SSS ili VSS (prehrambenog, ugostiteljskog ili poljoprivrednog smera)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet)
  • Aktivni vozač B kategorije više od 2 godine
  • Spremnost za terenski rad
  • Ne postoji starosno ograničenje
  • Mesto stanovanja Zrenjanin i okolina

Veštine i osobine koje bi trebalo da ima operater:
  • Komunikativnost
  • Ubedljivost i samopouzdanje u nastupu
  • Tolerantnost
  • Dobra snalažljivost u svim vrstama socijalnih kontakata
  • Prodajne veštine
  • Pristojan i uredan izgled

Mi nudimo:
  • Posao u dinamičnom okruženju i timu ambicioznih ljudi
  • Ugovor o radu na određeno vreme

Referent za širenje prodajne mreže, regije: Beograd i Vojvodina
Broj izvršilaca: 2 izvršioca

Uslovi za kandidate:
  • IV, VI ili VII stepen stručne spreme, prednost ekonomsko i pravno usmerenje
  • Radno iskustvo minimum godinu dana na istim ili sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola: B kategorija – aktivan vozač
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa uz napredan nivo poznavanja Word-a i Excel-a

Ključne odgovornosti:
  • Sprovodi aktivnosti na pronalaženju i iznajmljivanju/ kupovini novih maloprodajnih objekata
  •  Arhivira primljene ponude, obrađuje ih i o tome obaveštava neposrednog rukovodioca
  • Obezbeđuje potrebne resurse za odlučivanje o širenju prodajne mreže
  • Organizuje sve administrativne radnje kako bi se poslovni odnos sa najmodavcem/ prodavcem obavio na najefikasniji način u skladu sa zakonom
  • Sprovodi predložene korektivne mere u vezi sa ostvarenjem postavljenih ciljeva

Konobar i kuvar u restoranu u Zrenjaninu
Broj izvršilaca: po 1 izvršilac

Vozač teretnog vozila u DC Šabac

Pomoćni radnik u magacinu u Šapcu i Zrenjaninu

Poželjne osobine koje svi kandidati treba da poseduju:

  • Odlične komunikacione veštine
  • Odlične organizacione sposobnosti i detaljan pristup radu
  • Orijentisanost ka ostvarivanju rezulta
  • Odgovornost i kooperativnost
  • Spremnost za rad u timu
  • Želja za profesionalnim usavršavanjem, napredovanjem i uspehom

Mi Vam nudimo:

  • Posao u dinamičnom okruženju i timu mladih i ambicioznih ljudi
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja i usavršavanja

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Vašu prijavu za posao možete poslati isključivo online popunjavanjem sledeće forme

Aktuelna akcija

Kupi me u cetvrtak

Vikend akcija