Zaposlenje u Gomexu

Trenutno aktuelni oglasi:

MERCHANDISING SARADNIK
Broj izvršilaca: 1 izvršilac
Rok važenja oglasa: do popune

Uslovi:

  • IV, VI ili VII stepen stručne spreme (poželjno tehničko/arhitektonskog usmerenja)
  • Poznavanje rada u Windows okruženju (Office,mail)
  • Prednost iskustvo u FMCG sektoru
  • Prednost poznavanje software-a Spaceman, MS Visio
  • Aktivan vozac B kategorija
  • Spremnost za rad na terenu
  • Mesto stanovanja Zrenjanin i okolinau

Odgovornosti i zaduženja:
  • Izrada i kontrola planograma, layout-a maloprodajnih objekata i sekundarnih pozicija
  • Učešće u projektovanju i opremanju maloprodajnih objekata
  • Nabavka i distribucija POS materijala i opreme
  • Analize

Nudimo:
  • Rad u velikoj dinamicnoj kompaniji
  • Kontinuirani proces ucenja i napredovanja
  • Stabilna zarada

Za posao možete konkurisati na sledeće načine:
  • Slanjem svoje biografije na www.gomex.rs (odeljak za posao) gde se popunjava prijava za posao elektronski
  • Slanjem svoje biografije na e-mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Promoter proizvoda "Gomex" robne marke

Opis posla:

Osnovna uloga promotera je da našim postojećem ili potencijalnim kupcima, saopšti prodajnu poruku u okviru naših objekata. Poruka koja se prenosi je vezana za kvalitet ili specificnost proizvoda koji se promoviše. Svrha prenošenja te poruke je uticaj na kupce, te njihovo eventualno pridobijanje, odnosno predstavljanje novog proizvoda potrošaču koji je inače korisnik proizvoda kompanije.

Odgovornosti promotera:

  • Pružanje potrebnih informacija kupcu vezanih za proizvod ili uslugu
  • Odlično poznavanje karakteristika proizvoda koji promoviše
  • Vođenje radnog naloga
  • Deljenje letaka na javnim mestima
  • Sačinjavanje izvestaja o rezultatima  promocije
  • Odgovornost za promotivni materijal

Uslovi za promotere:
  • SSS ili VSS (prehrambenog, ugostiteljskog ili poljoprivrednog smera)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet)
  • Aktivni vozač B kategorije više od 2 godine
  • Spremnost za terenski rad
  • Ne postoji starosno ograničenje
  • Mesto stanovanja Zrenjanin i okolina

Veštine i osobine koje bi trebalo da ima operater:
  • Komunikativnost
  • Ubedljivost i samopouzdanje u nastupu
  • Tolerantnost
  • Dobra snalažljivost u svim vrstama socijalnih kontakata
  • Prodajne veštine
  • Pristojan i uredan izgled

Mi nudimo:
  • Posao u dinamičnom okruženju i timu ambicioznih ljudi
  • Ugovor o radu na određeno vreme

Referent za širenje prodajne mreže, regije: Beograd i Vojvodina
Broj izvršilaca: 2 izvršioca

Uslovi za kandidate:
  • IV, VI ili VII stepen stručne spreme, prednost ekonomsko i pravno usmerenje
  • Radno iskustvo minimum godinu dana na istim ili sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola: B kategorija – aktivan vozač
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa uz napredan nivo poznavanja Word-a i Excel-a

Ključne odgovornosti:
  • Sprovodi aktivnosti na pronalaženju i iznajmljivanju/ kupovini novih maloprodajnih objekata
  •  Arhivira primljene ponude, obrađuje ih i o tome obaveštava neposrednog rukovodioca
  • Obezbeđuje potrebne resurse za odlučivanje o širenju prodajne mreže
  • Organizuje sve administrativne radnje kako bi se poslovni odnos sa najmodavcem/ prodavcem obavio na najefikasniji način u skladu sa zakonom
  • Sprovodi predložene korektivne mere u vezi sa ostvarenjem postavljenih ciljeva

Regionalni menadžer za regionalne centre Beograd, Šabac, Sremska Mitrovica, Vrbas, Sombor, Apatin, Novi Sad

Konobar i kuvar u restoranu u Zrenjaninu
Broj izvršilaca: po 1 izvršilac

Vozač teretnog vozila u DC Šabac

Pomoćni radnik u magacinu u Šapcu i Zrenjaninu

Prodavac / Kasir za objekte u Vlajkovcu, Kaću, Čeneju, Rumenki, Futogu, Kovinu, Bezdanu, Vladimirovcu, Elemiru, Njegoševu, Banatskom Karlovcu, Plandištu, Aracu, Kupusini, Zmajevu, Vrbasu,  Ruskom Selu, Crvenki, Ravnom Selu, Lazarevcu, Šapcu, Irigu, Inđiji, Jarku, Staroj Pazovi, Velikoj Plani, Smederevu, Paragama, Čonoplji, Bačkom Petrovcu, Višnjićevu (Srem), Novom Kneževcu, Pačiru, Odžacima, Ečkoj, Sutjesci, Banatskom Velikom Selu, Apatinu, Velikoj Gredi, Beloj Crkvi, Bačkoj Palanci, Pančevu, Adi, Vojvodi Stepi, Ratkovu, Velikom Gradištu, Obrenovcu, Uljmi, Botošu, Telečkoj, Kikindi, Starčevu, Lovćencu, Bačkom Petrovom Selu, Ruskom Selu, Bajši, Valjevu, Gospođincima, Ilandži, Novom Orahovu, Omoljici, Somboru, Alibunaru, Rumi, Crepaji, Vršcu, Laćarku, Starom Žedniku, Jarkovcu, Bačkoj Topoli, Tavankutu, Padini, Bečeju, Beogradu, Sremskoj Mitrovici, Kovačici, Subotici, Zrenjaninu, Novom Sadu, Debeljači

Broj izvršilaca: više izvršilaca

Potrebni uslovi za radno mesto:
SSS

Poslovođa  za objekte u  Bezdanu, Vladimirovcu, Banatskom Velikom Selu, Njegoševu, Bajši, Crvenki, Ravnom Selu, Titelu, Šapcu, Ratkovu, Bačkom Petrovcu, Bačkoj Palanci, Velikoj Plani, Smederevu, Višnjićevu (Srem), Bečeju, Pačiru, Velikom Gradištu, Lokvama, Elemiru, Obrenovcu, Lovćencu, Lazarevcu, Ečkoj, Vrbasu, Kikindi, Beloj Crkvi, Starčevu, Kleku, Pančevu, Valjevu, Odžacima, Gospođincima, Uljmi, Vlajkovcu, Izbištu, Velikoj Gredi, Paragama, Bačkoj Topoli, Crepaji, Putincima, Zrenjaninu, Banatskom Karlovcu, Plandištu, Jarkovcu, Somboru, Alibunaru, Belom Blatu, Rumi, Ilandži, Paragama, Laćarku, Starom Žedniku, Novom Orahovu, Kupusini, Vršcu, Botošu, Debeljači, Tavankutu, Ruskom Selu, Padini, Bačkom Gradištu, Beogradu, Kovačici, Subotici, Sremskoj Mitrovici, Novom Sadu
Rok važenja: do popune

SSS, VŠ ili VSS
Minimum jedna godina radnog iskustva na  poziciji poslovođe maloprodajnog objekta,  u oblasti trgovine robe široke potrošnje
Poznavanje rada na računaru (MS Office paket – Excel, Word)

Poželjne osobine koje svi kandidati treba da poseduju:

  • Odlične komunikacione veštine
  • Odlične organizacione sposobnosti i detaljan pristup radu
  • Orijentisanost ka ostvarivanju rezulta
  • Odgovornost i kooperativnost
  • Spremnost za rad u timu
  • Želja za profesionalnim usavršavanjem, napredovanjem i uspehom

Mi Vam nudimo:

  • Posao u dinamičnom okruženju i timu mladih i ambicioznih ljudi
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja i usavršavanja

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Vašu prijavu za posao možete poslati isključivo online popunjavanjem sledeće forme

Aktuelna akcija

Kupi me u cetvrtak

Vikend akcija